Spółki – Sprzedaż spółek z o.o.

W naszej stałej ofercie posiadamy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowane w Łodzi. Nasze przedsiębiorstwa gotowe są do podjęcia natychmiastowej działalności gospodarczej.

Nasza propozycja skierowana jest do tych z Państwa, którym zależy sprawnym i szybkim przeprowadzeniu transakcji.

Oferowane przez nas spółki posiadają nadane numery KRS, REGON, NIP oraz VAT i VAT-EU. Kapitał zakładowy spółek wynosi 5000 PLN.

Na Państwa życzenie możemy otworzyć dla spółki rachunek bankowy w PLN oraz w każdej innej walucie. Taki rachunek jest już aktywny w dniu nabycia udziałów spółki.

Spółki z naszej oferty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej i nie posiadają żadnych pracowników oraz zobowiązań handlowych (na co dajemy notarialną gwarancję).

Na życzenie Klienta dokonujemy również wszelkich zmian w spółce, takich jak:

  • siedziby spółki,
  • składu zarządu,
  • wysokości kapitału zakładowego,
  • nazwy firmy,
  • modyfikacja PKD (Polska Klasyfikacja Działalności), itd.

Nasze spółki zarejestrowane są na wirtualne biura, z którymi możecie Państwo dalej kontynuować współpracę na preferencyjnych warunkach.

Cały proces zbycia / nabycia udziałów obejmujący m.in.: wizytę u notariusza, udzielenie pełnomocnictwa do rejestracji zmian w KRS, podpisanie wymaganych oświadczeń oraz przekazanie kompletu dokumentów spółki zamyka się w jednym dniu roboczym. Po dokonaniu zbycia udziałów oraz wyborze nowych organów, nasza Kancelaria niezwłocznie zgłasza te fakty do KRS.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzedaży spółek z o.o.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: spolki@bernardpiechota.pl lub pod numerem telefonu: +48.508 372 826